Movies
Ratings
438
Non-StopRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
WarriorRated ★ 2.5
All Is LostRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Bank JobRated ★ 2.0
LolitaRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0