Movies
Ratings
251
Ex MachinaRated ★ 4.0
Field of DreamsRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
It's a Wonderful LifeRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The Voice in the CrimeRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
HookRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 3.5