Titles you rated
The Green RayRated ★ 4.0
A Tale of SpringtimeRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Wings of DesireRated ★ 3.5
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5- Park Hwa-youngRated ★ 2.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5- MicrohabitatRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.5
UsRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.0