Movies
Ratings
314
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0