Titles you rated

Midnight in ParisRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.5
Taare Zameen ParRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0- Hear MeRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 0.5
The Divine WeaponRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0