Movies
Ratings
292
Shutter IslandRated ★ 2.0
The Birth of Kitaro: Mystery of GeGeGe True Birth EditionRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
IchikoRated ★ 3.5
MotherRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Mr. JonesRated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 3.0
Totto-chan: The Little Girl at the WindowRated ★ 4.0
Golden Kamuy MovieRated ★ 3.5
To LiveRated ★ 3.5
Devils on the DoorstepRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Outrage CodaRated ★ 3.0
Outrage BeyondRated ★ 3.5
OutrageRated ★ 3.5