Movies
Ratings
118
Billy ElliotRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5- So Very VeryRated ★ 3.0
- End of WinterRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0