Movies
Ratings
528- The Suicide ForecastRated ★ 1.0
Hitman: Agent JunRated ★ 1.0
The Truth BeneathRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0- Steven Universe: The MovieRated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5
The Man Who Planted TreesRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
You Don't Know JackRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
Inherit the WindRated ★ 4.0
Things to ComeRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Juror 8Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0