Movies
Ratings
221
Black WidowRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 0.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
SwallowRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0- MatildaRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5- Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5