Movies
Ratings
219- CommissionRated ★ 2.0
- Good NewsRated ★ 4.0
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The LighthouseRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5- Grandmother’s CakeRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.0
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 4.5