Movies
Ratings
20
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0