Movies
Ratings
1200
ExitRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
MiraiRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.0
CarnageRated ★ 5.0
The CounselorRated ★ 4.5
Long ShotRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 0.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
12 StrongRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
A Monster CallsRated ★ 3.0
GiftedRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 4.5