Movies
Ratings
506
The UntouchablesRated ★ 4.0
JoyRated ★ 4.0
Austin Powers: International Man of MysteryRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
BurntRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 4.0
LegendRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
Kings and QueenRated ★ 3.0