Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.5
Horror StoriesRated ★ 2.0
Beastie BoysRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0- The World of SilenceRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Love ClinicRated ★ 3.0
Dirty GrandpaRated ★ 3.5
Just FriendsRated ★ 3.5