Movies
Ratings
1371
BarbieRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 1.5
Moana 2Rated ★ 3.5- Cheer Up, KoreaRated ★ 0.5
Jungle CruiseRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 5.0
BURN·ERated ★ 4.0- Ruby Gillman, Teenage KrakenRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0- Officer Black BeltRated ★ 0.5
Meet DaveRated ★ 4.0