Movies
Ratings
395
BambiRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.5
MotherRated ★ 1.5
DefaultRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5- Dance sports GirlsRated ★ 4.5
- Radio DaysRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 5.0
VenomRated ★ 2.5
Super Size MeRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 0.5
The City of ViolenceRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 1.5
Eat Pray LoveRated ★ 1.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 2.0