Titles you rated
Inside OutRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
CarnageRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
PushRated ★ 3.5
1408Rated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5