Titles you rated
ExitRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ザ・タイタニックRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The IncidentRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5