Titles you rated
The IslandRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Kate & LeopoldRated ★ 4.5
Out LiveRated ★ 2.5- Bus StopRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Samurai FictionRated ★ 3.5
Running ScaredRated ★ 3.5
This Is the EndRated ★ 4.5
Last PresentRated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.5
About a BoyRated ★ 4.5
Our Twisted HeroRated ★ 2.0