Movies
Ratings
730
CasinoRated ★ 2.5
Kiss the GirlsRated ★ 3.5
Great ExpectationsRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.0- HustleRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 3.5
The SalesmanRated ★ 4.0
Swimming PoolRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 4.0
The BeachRated ★ 3.0
将軍Rated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5- All Quiet on the Western FrontRated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The King of ComedyRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0