Movies
Ratings
1747
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- Pretty CrazyRated ★ 3.0
- Good NewsRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 2.5- Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 2.0
- MantisRated ★ 2.0
- Love UntangledRated ★ 4.0
- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0- BrickRated ★ 1.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0- Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
StreamingRated ★ 0.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5