Movies
Ratings
352
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0