Movies
Ratings
328
DunkirkRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
The UnfairRated ★ 3.5
Dark PlacesRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 5.0
MommyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0- Rules of DatingRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5