Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0- M3GAN 2.0Rated ★ 4.0
- The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
Black RainRated ★ 4.0
MaXXXineRated ★ 3.5
OperaRated ★ 2.5
Summer of 84Rated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 3.5
ThanksgivingRated ★ 3.0
NosferatuRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 3.5- BrickRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam Cucuruz Doan's IslandRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Origin VI – Rise of the Red CometRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Origin V – Clash at LoumRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Origin IV – Eve of DestinyRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Origin III - Dawn of RebellionRated ★ 4.0