Titles you rated
- Tri-StarRated ★ 5.0
The Skin I Live InRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
ThesisRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.0- Lovers of the Arctic CircleRated ★ 4.0
- CowsRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Parallel MothersRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 2.5
VolverRated ★ 4.0
High HeelsRated ★ 4.0
KikaRated ★ 3.5
Talk to HerRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 3.5
All About My MotherRated ★ 4.5
301, 302Rated ★ 4.0
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 5.0- Kim Min-young of the Report CardRated ★ 4.5
- No Other ChoiceRated ★ 3.5