Movies
Ratings
726
NopeRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5- UnlockedRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0- Kill BoksoonRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5- The GuiltyRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
SoulmateRated ★ 3.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0- Jung_eRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0