Movies
Ratings
267
The Lion KingRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.5- Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
Any Day NowRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 3.5- PapaRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5