Movies
Ratings
410
Non-StopRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
The Scarlet LetterRated ★ 3.0
The HoleRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
Happy EndRated ★ 4.0
Tell Me SomethingRated ★ 3.0
White NightRated ★ 2.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0- Bet On My DiscoRated ★ 3.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 3.0