Movies
Ratings
525
F1: The MovieRated ★ 3.5- All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.0