Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5- KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 1.5

Concrete UtopiaRated ★ 1.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0- IbelinRated ★ 1.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 0.5
Hitman: Agent JunRated ★ 0.5- I, The ExecutionerRated ★ 0.5
The NotebookRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 3.5