Movies
Ratings
470
A River Runs Through ItRated ★ 2.5
Mona Lisa SmileRated ★ 5.0
Helter SkelterRated ★ 4.5
Fear and Loathing in Las VegasRated ★ 5.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
In the Realm of the SensesRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Sick of MyselfRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
IrreversibleRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
ItRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0