Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 5.0- Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 4.5
The WitchRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
An Autumn AfternoonRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Finding Vivian MaierRated ★ 3.5
Hitman: Agent 47Rated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.0
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 3.0- Talking ArchitectRated ★ 3.5