Movies
Ratings
215
Personal ShopperRated ★ 4.5
TangerineRated ★ 0.5
Toni ErdmannRated ★ 3.5
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 3.5
The Long ExcuseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Saga of Tanya the Evil the MovieRated ★ 4.0
Memoirs of a MurdererRated ★ 2.5
Christopher RobinRated ★ 2.0
Night on EarthRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.0
Tiger & Bunny: The BeginningRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
The PostRated ★ 3.5
Pom PokoRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.5
SwayRated ★ 2.5
CarolRated ★ 4.0