Titles you rated
WickedRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.5- Kike Will Hit a Home RunRated ★ 3.0
- WaterdropRated ★ 4.0
- Layers of SummerRated ★ 4.5
- The Curse of XRated ★ 3.5

Troll FactoryRated ★ 3.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5