Titles you rated
The OthersRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.0
The CureRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5