Movies
Ratings
387
ParasiteRated ★ 5.0
HerRated ★ 0.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.0
ChefRated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 0.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5- Sex Is ZeroRated ★ 0.5
Battle RoyaleRated ★ 1.0
TarzanRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 2.0
SawRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 2.5