Movies
Ratings
283
Top GunRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Painted FireRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.5- The MatchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
JawsRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5