Movies
Ratings
23
NoiseRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0- Dark NunsRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
xxxHOLiC The Movie: A Midsummer Night's DreamRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.5
The Last 10 YearsRated ★ 2.5
No Longer HeroineRated ★ 2.5- Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0