Movies
Ratings
640
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
We Have a PopeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
Rent-a-CatRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Sing 2Rated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The ArtistRated ★ 3.5
TullyRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
New Year BluesRated ★ 2.5- The Sea BeastRated ★ 4.0