Movies
Ratings
1031- BugoniaRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0- It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 2.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
The Gleaners & IRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
Until the End of the WorldRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Summer Time Machine BluesRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.0
First ReformedRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0