Movies
Ratings
347
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
MY NEIGHBOR ADOLFRated ★ 3.5- IncantationRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0- Last Night of AmoreRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5- The Lost DaughterRated ★ 3.5

Psycho GoremanRated ★ 1.5- Resurrection of The Little Match GirlRated ★ 4.0
RawRated ★ 4.0
SharknadoRated ★ 1.0- Scary HouseRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 3.5