Movies
Ratings
30
The TerminatorRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The King and IRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0