Movies
Ratings
140
One DayRated ★ 4.5
RoomRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0- Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 2.5
Dear JohnRated ★ 3.0- The BrosRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.5
FameRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Nine LivesRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0