Movies
Ratings
624
The Wild RobotRated ★ 4.0- The People UpstairsRated ★ 2.0
HoppersRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0- SiratRated ★ 2.0
- The King's WardenRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
ElioRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
- The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
The TranslatorsRated ★ 3.0- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5- Hi.5Rated ★ 3.0