Movies
Ratings
466
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0- Don't Die: The Man Who Wants to Live ForeverRated ★ 2.0
BurningRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0- All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0