Movies
Ratings
735
Wrath of ManRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0- War MachineRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0- GuestRated ★ 4.0
- The World of LoveRated ★ 4.5
- Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- Love UntangledRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0- Back in ActionRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5