Movies
Ratings
452
KOKUHORated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Better ManRated ★ 2.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0- HarbinRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 2.5
BabylonRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 2.5- I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0