Movies
Ratings
755
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.0
Still WalkingRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 3.0