Movies
Ratings
22- Dark NunsRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0- MicrohabitatRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0