Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0- Rules of DatingRated ★ 4.0

My Love, My BrideRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0